20.1 C
İstanbul
KategorilerDramYalancı 3. Bölüm - Neler Yaşanacak? (Full spoiler)

Yalancı 3. Bölüm – Neler Yaşanacak? (Full spoiler)

Yalancı dizisi bölüm anlatımlarına devam ediyorum. Dizinin üçüncü bölümünde çok net bir makas değişimi göreceğiz. Önemli bir karakterin bir başka yüzüne şahit olacağız. Olayın rengi değişmeye başlayacak ve bu diziye heyecan katacak.

Bir önceki bölümün sonunda Deniz’e gizemli bir mesaj gelmişti. Aynı adam Mehmet Emir’i aramıştı ve buluşmak istediğini aktarmıştı.

Adam, Mehmet Emir’in evine gelecek. Meğerse bu kişi yıllar önce Deniz’in çalıştığı bir okulda müdürmüş. Deniz, müdürün kendisini taciz ettiğini söyleyerek şikâyette bulunmuş. İş davaya dönüşe aşmasındayken Deniz suçlamayı geri almış. Bu olay sonrasında Deniz başka okula gitmek zorunda kalmış.

Adam bunları Mehmet Emir’e anlattıktan sonra polise gidecek ve ifade verecek. Yıllar önce de böyle böyle bir durum olmuştu, Deniz strese bağlı yanılsama gibi bir savunmayla suçlamasını geri almıştı, diyecek.

Sonuç olarak bu adamın ifadesinden sonra savcılık kovuşturmaya yer olmadığı kararı vererek dava açmayacak

Ancak Mehmet Emir ve müdür daha sonra baş başa konuşurken müdürün aslında Deniz’in ona sarılmasını fırsat bilerek ya da bu sarılmayı yanlış anlayarak onu gerçekten de taciz ettiğini öğrenecek. Mehmet Emir bunu duyunda masadan kalkıp gidecek.

İşte bu andan sonra işler çok fena değişecek. Ama bunu anlatmadan önce Deniz’in kız kardeşi Yasemin ve Deniz’in eski eşi Murat arasındaki ilişkiye bakalım. Okan bölümün izlerken göreceğiniz nedenlerden ötürü Yasemin’den şüphelenmeye başlayacak. Hatta e-maillerini okumak için bilgisayarını bile açacak ama okumayacak. Yasemin’e doğrudan beni aldatıyor musun diye soracak. Yasemin bunu inkâr edecek ve bu olay şimdilik kapanacak.

Deniz’le devam edelim. Deniz bir öğrencisini hastaneye getirecek ve orada Mehmet Emir’le karşılaşacak. Mehmet Emir çok inandırıcı bir şekilde ben düşündüğün gibi birisi değilim, diyecek. Ancak Deniz yaşadıkları konusunda çok emin ve beni kandıramazsın, diyecek.

Şimdi olayın renginin değişmeye başladığı anlara geliyoruz

Murat, Mehmet Emir’in eşinin aslında intihar etmemiş olabileceğini, polisin bundan şüphelendiğini söylemişti. Deniz’in soruşturmasını yürüten polis Deniz’e bu adam tehlikeli birisi olabilir, dikkatli ol, diye bir uyarı yapacak.

İkinci olarak Deniz’in eski kocası Murat, Mehmet Emir’e biz gözdağı vermek için yani gözüm üzerinde falan demek için onu yalnız yakaladığında Mehmet Emir, Yasemin’le olan ilişkini biliyorum, sizi hastanede gördüm, diyerek onu tehdit edecek ve onu resmen susturacak.

Bir diğer önemli nokta Mehmet Emir’in gece vakti kendisine resmi evrak getiren kadın polise inanılmaz bir şekilde benimle bir şeyler içer misin, diye soracak ona. Bu çok anormal bir durum ve kadın polis kulaklarına inanamayacak. Tecavüzcülerle bir şey içmem, diyerek uzaklaşacak.

Ve son iki bomba… Deniz ve Mehmet Emir’in buluşmasına yapılan flashback-te Mehmet Emir’in Deniz’in içeceğine ilaç attığı gösterilecek. Yani Deniz tamamen haklıymış. Bir diğer bombaysa şu: Deniz küpesini Mehmet Emir’in evinde düşürmüş ve bulamamıştı. Küpeyi Mehmet Emir bulmuştu ve kimseye bundan bahsetmemişti.

Deniz eve girince evdeki oyuncağın üzerine takılmış küpesini görecek. Yani Mehmet Emir eve gizlice girmiş ve küpeyi oraya takmış.

Bu sırada Mehmet Emir’in savcılığa gittiği görülecek ya da avukata. Mehmet Emir, Deniz için hakaret davası açmak üzere görüşme yapmaktadır. Gözlerini kırparak “Bunun bedelini ödeyecek” der.

Ancak asıl bombayı en sona sakladım. Deniz, hastanede Mehmet Emir’le yüzleşmişti. Oradaki konuşmaya atıf yapan Deniz korkunç bir şey söyler Kız kardeşine: “Mehmet Emir, gerçekten de kötü bir şey yapmadığına inanıyor. Söylediklerine inanıyor.”

Buradan hareketle Mehmet Emir’de ya çoklu kişilik bozukluğu gibi ciddi bir sorun olduğu ya da onun çok ama çok profesyonel bir yalancı ve daha da ötesi onun çok tehlikeli birisi olduğu sonucuna ulaşıyoruz.

Bakalım sonraki bölümde neler yaşanacak.

Yalancı dizisi 3. bölüm anlatımı 25. Kare‘de.

Son Eklenenler

En Popüler

Mothers’ Instinct | Etkileyici Bir Psikolojik Gerilim

0
Drama ve gerilim filmi Mothers' Instinct, iki yıldız oyuncuyu Anne Hathaway ve Jessica Chastain'i aynı filmde seyretme fırsatı sunuyor. Yan yana evlerde yaşayan Alice...

Netflix’in Monster Filmi | Konusu ve Detaylar

0
Rako Prijanto'nun yönettiği, Endonezya yapımı korku ve gerilim filmi Monster, bir "canavar" tarafından kaçırılan Alana ve Rabin isimli iki çocuğun hikayesini aktarıyor. Alana ve...

Gizem Filmi The Fare Final Anlatımı

0
The Fare, D.C. Hamilton tarafından yönetilen 2018 yapımı psikolojik gizem filmi. Hikayemizin kahramanı bir tür zamansal döngüye hapsolmuş bir taksi şoförü. Harris adındaki bu...

Maymunlar Cehennemi: Yeni Krallık | Ceasar’ın Anısına

0
Wes Ball'ın yönettiği; aksiyon, bilimkurgu ve macera etiketlerine sahip Kingdom of the Planet of the Apes- Maymunlar Cehennemi: Yeni Krallık yeni bir üçlemenin ilk...
spot_imgspot_img
0BeğenenlerBeğen
1,315TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

İlgili Makaleler

YORUM YAPABİLİRSİNİZ

spot_imgspot_img