Malcolm & Marie-netflix

Aktris-şarkıcı-etkileyici Zendaya yakında çıkacak siyah beyaz Netflix uzun metrajlı filmi Malcolm & Marie’de Tenet oyuncusu John David Washington’la birlikte başrolde yer alıyor.  “Euphoria” dizisinin yönetmeni Sam Levinson’ın yönettiği film hakkında bildiklerimiz sınırlı. Ancak şunu net olarak biliyoruz:

Washington ve Zendaya, yeni filmlerinin dünya galasından eve döndükten sonra ilişkilerinin doğasıyla yüzleşmeye zorlanan erkek arkadaş ve kız arkadaşı canlandırıyorlar.

Malcolm & Marie, pandeminin ortasında bir yaz boyunca gizlice ve gizemli bir şekilde filme alındı. Oyuncular ve ekip, filmi senaryo güvenlik önlemleri altında bir karantina ortamında filme aldı. Filmde sadece iki oyuncu var ve tamamen tek bir yerde geçiyor.

Malcolm & Marie çok sınırlı sayıda seçkin basın mensuplarına  gösterildi. Filmi seyreden sinema eleştirmenleri bile filmin amacı konusunda kendilerinden çok emin değiller. “Bu filmin asıl amacı neydi? Bir erkek sanatçının yeni filminin eleştirileriyle başa çıkma mücadelesi miydi? Bu ilişkinin çizgileri o kadar ince çizilmiş ki, filmin sonuna kadar karakterlerin geçmişiyle ilgili cevaplardan daha çok sorumuz vardı.” (Jordan Ruimy)

Film, Netflix’in 2020-2021 ödül sezonu için Oscar adaylık filmler listesinin bir parçası. Film, Eylül ayında 30 milyon dolar değerinde olduğu bildirilen bir anlaşmayla yayın devi tarafından alındı. Netflix’te 5 Şubat’ta yayınlanmaya başlayacak. Amerikalı genç oyuncu, şarkıcı, dansçı ve model Zendaya’nın büyük bir hayran kitlesi olduğu düşünülürse filmin oldukça popüler olacağı söylenebilir.

YORUM YAPABİLİRSİNİZ

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz