20.1 C
İstanbul
En YenilerBu Haftanın AnalizleriSadakatsiz 5. Bölüm - Neler Yaşanacak?

Sadakatsiz 5. Bölüm – Neler Yaşanacak?

Sadakatsiz 5. bölümde neler yaşanacağına bakalım. Bu bölümde şu ana kadar yayınlanan bölümler içerisindeki en heyecanlı bölüm olacak. Kopma noktasına gelen olaylar artık kopacak ve hiç beklemediğimiz gelişmeler olacak. (Sadakatsiz 3. bölüm anlatımı için tıklayınız.)

Derin – Volkan Ayrılığı

Önce Volkan ve Derin’e bakalım. Volkan’ın aklı kendisine rest çekerek uzaklaşan Derin’dedir. Gece gündüz sürekli ona mesaj atmakta ve “Gerçekten ayrıldık mı? Böyle mi bitecekti ? Buluşup konuşalım…” gibi mesajlar atacak. Derin bunları okuyacak ama cevap yazmayacak.  Derin Volkan’la buluştukları o evden ayrılacak. Hatta ayrılırken Nil’i görecek ve “Artık ayrıldık. Buradan çıkıyorum. Ailemin yanına gidiyorum.” diyecek ki bu gerçekten doğru. Nil bunu Asya’ya söyleyecek ama Asya’nın bu bilgiyi nasıl kullanacağına biraz sonra bakalım; çünkü o tepkiyi anlamak için önce bazı şeyleri bilmemiz gerekiyor.

Anlamını Yitiren Sözcükler

Asya bilindiği üzere Mert’le beraberlik yaşamıştı ve amacı ne olursa olsun o da Volkan’ı aldatmıştı. Bu bölümde Asya’nın iç sesini duyacağız. Şunları söyleyecek Asya: “Söz, saygı, aşk.. Hepsi anlamını yitirdi. Artık aramızda hiçbir şey kalmadı…”

Evet, o kocasını bir başka kadınla görmüştü ve artık bunun geriye dönüşü yoktu. Hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktı.

Bahar, Asya ve Mert İlişkisini Fark Edecek

Bahar’ın Mert’in aracına takip cihazı taktığını söylemiştim. Mert’in otelde olduğunu uygulama üzerinden görebiliyor. Bahar, Mert’in eve dönüşünü beklerken pencereden Asya’yı sabaha karşı eve girerken görecek.  Aynı anda kocasının da otelden çıkıyordur. Burada olayı anlamaya başlayacak ama tam olarak henüz çözemeyecek.

Volkan, Asya’dan şüphelenmeye başlayacak

Aldatma konusunda doktora sahibi Volkan, Asya eve geç gelmeye başlayınca ondan şüphelenecek. Mert’le olduğu gece eve dönen Asya yatak odasında değil salonda yatmıştı. Volkan Asya’nın telefonuna bakacak ve otel tarafından atılmış bir mesaj görecek… Asya da onun mesajı gördüğünü görecek. Sabah kahvaltı saatinde Volkan’un yüzü mosmor olacak. Aklı eşindedir. Acaba eşi gece neredeydi?

Asya, Volkan’ın gece neredeydin? Sorusuna bir arkadaşımla otelde eğlendik cevabını verecek. İkili arasında artık hava buz gibidir. Yalandan da olsa yakınlaşmaları bile kesilecek artık.

Volkan otelin ismini görmüştü. Asya evden çıkınca hemen telefona sarılıp otele arayacak ama otelle yaptığı konuşma bize gösterilmeyecek.

Volkan’ın Asya’nın telefonuna bakma hamleleri devam edecek. Hatta bir gece bunu yaparken Asya’ya yakalanacak ama Asya olayın üzerine çok gitmeyecek. Çünkü onu şüphelendirmek istemiyor. Asya geçen geceki olay sonrasında zaten telefonuna ekran kilidi eklemiş olacak.

Gizemli Adam ortaya çıkacak

Bir önceki bölümde Asya’yı otelde asansöre binerken gören adam meğerse hastaneye yeni gelen psikologmuş. Asya’yı da zaten tanıyormuş. Bu yeni doktor  yakışıklı birisidir ve onun bu hali Derya’nın ilgisini çeker. Yeni doktor boşanmış ve çocuksuz bir adamdır. Ancak bu yeni doktor Derya ile hiç ilgilenmeyecek ve ilgisi hep Asya’nın üzerinde olacak; Asya ona hiç ilgi göstermese de… Derya bu durumu yavaştan kıskanmaya başlayacak.

Sadakatsiz dizisi 5. bölüm anlatımını 25. Kare Youtube kanalından seyredebilirsiniz.

Son Eklenenler

En Popüler

Mothers’ Instinct | Etkileyici Bir Psikolojik Gerilim

0
Drama ve gerilim filmi Mothers' Instinct, iki yıldız oyuncuyu Anne Hathaway ve Jessica Chastain'i aynı filmde seyretme fırsatı sunuyor. Yan yana evlerde yaşayan Alice...

Netflix’in Monster Filmi | Konusu ve Detaylar

0
Rako Prijanto'nun yönettiği, Endonezya yapımı korku ve gerilim filmi Monster, bir "canavar" tarafından kaçırılan Alana ve Rabin isimli iki çocuğun hikayesini aktarıyor. Alana ve...

Gizem Filmi The Fare Final Anlatımı

0
The Fare, D.C. Hamilton tarafından yönetilen 2018 yapımı psikolojik gizem filmi. Hikayemizin kahramanı bir tür zamansal döngüye hapsolmuş bir taksi şoförü. Harris adındaki bu...

Maymunlar Cehennemi: Yeni Krallık | Ceasar’ın Anısına

0
Wes Ball'ın yönettiği; aksiyon, bilimkurgu ve macera etiketlerine sahip Kingdom of the Planet of the Apes- Maymunlar Cehennemi: Yeni Krallık yeni bir üçlemenin ilk...
spot_imgspot_img
0BeğenenlerBeğen
1,315TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

İlgili Makaleler

YORUM YAPABİLİRSİNİZ

spot_imgspot_img