3.7 C
İstanbul
KategorilerDramSadakatsiz 3. Bölümde Neler Olacak?

Sadakatsiz 3. Bölümde Neler Olacak?

Bu yazıda Sadakatsiz dizinin üçüncü bölümünde neler yaşanacağını konuşalım. Anlatacaklarım teori değil; dizinin İngiliz ve Kore versiyonlarında yaşananları yerli diziye aktaracağım. Başlamadan önce şunu belirtmek isterim ki dizinin İngiliz ve Kore yapımları arasında özellikle 3. bölümden itibaren ciddi anlamda farklılıklar görülmeye başladı. Yerli yapım şu ana kadar Kore dizisiyle paralel ilerliyor.

Volkan’a Olan Nefretimiz Katlanacak

Bu bölüme kadar Volkan’dan hemen herkes nefret etmiştir diye düşünüyorum. Üçüncü bölümde bu duygularımız evrim geçirecek ve nefret artık duygularımızı karşılamaktan uzak bir kelimeye dönüşecek. Volkan’dan tiksineceğiz. Onu bir kaşık suda boğmak isteyeceğiz. Sen ne rezil bir adammışsın diyeceğiz. Bu iltifatların altında yatan nedenleri biraz sonra anlayacaksınız.

Bölüm başlarında Derin’in gece vakti gizlice hastaneye geldiğini göreceğiz. Derin, Volkan’la konuştuktan sonra bebeği aldırmamaya karar verecek çünkü Volkan daha önce de söylediği gibi kısa bir süre içerisinde evliliğini bitireceği sözü verecek tekrardan kendisine. Derin hastaneye gelerek gizlice Derya’dan genel olarak hamilelik süreciyle alakalı yardım alacak.

Bu arada yine bölüm başlarında Asya, Volkan’ın hasta annesini ziyaret edecek. Volkan’ın annesi ona Volkan’ın kendisini sevdiğini, ona iyi bakmasını, aslında onun gel-gitler yaşasa da sonunda aile hayatına geri döneceğini söyleyecek.

Bu sözler Asya’nın aklını karıştıracak ve acaba demeye başlayacak. Acaba Volkan her şeyi bitirerek bu kaçamağı ki Asya bunu kaçamak olarak görüyor hala, bunu sona erdirerek ailesine döner mi? Evde oğluyla hayli iyi vakit geçiren Volkan’ı seyreden Asya’nın aklı ne yapacağı konusunda kararsız olacak.

Volkan, Derya ile bir kafede buluşarak bu konuyu konuşacak. Derya ona bitir bu ilişkiyi, karını üzme, o çok iyi birisi diyecek. Hatta ona her şeyi anlatmasını isteyecek. Ama Volkan burada kararsız olduğunu vurgulayacak. Her ikisini de sevdiğini söyleyecek. Asya’yı da seviyorum; Derin’i de diyecek.

Yani Volkan net bir karar vermekten aciz birisi. Sadece kendisini ve belki biraz oğlunu düşünen bir bencil. Çünkü boşanmazsa ümit verdiği ve hamile bıraktığı bir kadını mahvedecek; boşanırsa da yıllardır evli olduğu kadını ve ailesini parçalayacak. Ama o ikisini birden elinde tutmaya çalışıyor. Bu boşa bir uğraş. Olay bir yerde patlamak zorunda ama nerede olacağını henüz bilmiyoruz.

Asya evde kocasına “Dünkü sorunu hallettin mi?” diye soracak. Amacı onun ne yönde karar verdiğini ondan dinlemek. Volkan “Evet, hallettim. Endişe edecek hiçbir şey kalmadı” diyecek. Asya onun bu sözlerini Derin’i bebeği aldırmaya ikna ettiği yönünde yorumlayacak. Halbuki durum bunun tam tersi. Volkan son derece mahir bir şekilde yalan söylemeye ve iki tarafı da oyalamaya devam ediyor.

Ancak Asya’nın gözlerini açan bir olay olacak gece vakti. Derin, gece Volkan’ı telefon hattından arayacak. Seni özledim diyecek. Asya onların telefonda konuştuğunu görecek.

Sadakatsiz 3. bölüm anlatımının tamamını 25. Kare Youtube kanalından seyredebilirsiniz.

Son Eklenenler

En Popüler

M3GAN- Megan İnceleme | Katil Bebek Chucky’nin Yeni Rakibi

0
M3GAN- Megan (2022), katil bebek Chucky tarzında bir film. Megan bir oyuncak şirketinin ürettiği oldukça gelişmiş bir android bebek… Allison Williams’ın canlandırdığı karakter Gemma,...

Etkili ve Sarsıcı Bir Dram Filmi: Brimstone

0
Brimstone (2016), cehennemi dünyada yaşayanların hikâyesi… Son derece acımasız ve sadece güçlünün ayakta kaldığı Vahşi Batı dünyasında ömre yayılmış bir hayatta kalma mücadelesi… Bir...

Shrinking Dizisi – Keyifli ve İçten Bir Senaryo

0
Apple TV'de yayına başlayan ve Harrison Ford'un da rol aldığı Shrinking dizisi karısının ölümünün ardından kızıyla birlikte yaşayan bir terapistin hikayesi. Komedi etiketiyle yayınlanan...

Amazon Prime’ın Solos Mini Dizisi Nasıldı?

0
Amazon Prime'de yayınlanan Solos (2021) adındaki mini dizi toplamda 7 karakterin hikayesini anlatıyor. Her birisi birbirinden bağımsız ve farklı bu hikayelerde; Morgan Freeman, Constance...
spot_imgspot_img
0BeğenenlerBeğen
1,284TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

İlgili Makaleler

YORUM YAPABİLİRSİNİZ

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

spot_imgspot_img