The Conners-sezon-3

Koronavirüs pandemisi bütün insanlığı derinden etkilemeye devam ediyor. Sinema ve TV sektörü salgın sürecinden en çok etkilenen sektörlerden biri . Yavaş yavaş koruma önlemleri dahilinde diziler setlere dönüyor. Bunun yanı sıra, izleyicilerin merak ettikleri şey, film ve dizilerde pandeminin nasıl yer alacağı. Şimdilik içerik olarak bunu göremedik ama The Conners dizisi gibi prodüksiyonlar göndermelere başladı bile. Üçüncü sezonunu duyuran dizide sosyal mesafe mesajı var ve dizi oyuncuları yayınlanan posterde maske takıyor.

ABC’nin 19 bölümlük üçüncü sezonu için prodüksiyona geri dönen amiral gemisi pozisyonundaki komedi dizisi The Conners, üretim konusundaki güvenlik taahhüdünü yeni seviyelere taşıdı. Yeni sezonun ilk afişi ailenin koruyucu maske taktığını gösteriyor. Slogan ise sosyal mesafenin her zaman gerekli olduğu yönünde. Gösteri, Los Angeles‘ta minimal ekip ve stüdyo içi seyirci olmadan çekiliyor. Conners’ın sette üretime devam eden ilk komedi dizisi olduğuna inanılıyor.

The Conners, Tom Werner’in Werner Entertainment şirketi tarafından üretildi. Dan, Jackie, Darlene, Becky ve D.J. adlı karakterlerin yer aldığı Roseanne’nin spin-off projesinin oyuncu kadrosunda John Goodman, Laurie Metcalf, Sara Gilbert, Lecy Goranson, Michael Fishman, Emma Kenney, Ames McNamara ve Jayden Rey yer alıyor.

YORUM YAPABİLİRSİNİZ

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz